• Zapraszamy na spotkania z wychowawcami klas.

• Został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny „Każdy jest wyjątkowy”. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Klasy I-III.

1 miejsce Aleksandra Rokuszewska II f

2 miejsce Bartosz Zalewski IIIe

3 miejsce Nadia Niedźwiedź IIIe

Klasy IV -VIII

1 miejsce Wiktoria Konopka klasa IV c

2 miejsce Ania Mitter klasa IV a

• Już 21. raz odbył się Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Recytatorski zorganizowany przez Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży w ramach Dni Literatury Dziecięcej (2-30 kwietnia). W tym roku hasło brzmiało „Przyroda wierszem pisana”.

Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych z Łomży i powiatu łomżyńskiego. Recytatorzy klas I – IV występowali 16 kwietnia, 17 kwietnia uczniowie klas V – VIII.

Oliwia Zorczykowska z klasy IIF, uczennica pani Julity Janczewskiej, zajęła 3. miejsce. Recytowała wiersz „Spóźniony słowik” Juliana Tuwima.

• W związku z obchodami Miesiąca Świadomości Autyzmu zapraszamy uczniów Naszej szkoły do wzięcia udziału w poniższych akcjach, które będą odbywać się cyklicznie w kwietniowe czwartki.

Uczniów klas 1-3 zapraszamy do udziału w akcji "Cicha przerwa", która będzie odbywać się w czwartki od 11:30-11:50 w świetlicy 12P (w szatni).

Uczniów klas 4-8 zapraszamy do wzięcia udziału w eksperymentach "Sensoryczne czwartki", które będą udostępnione w czwartki od 7:30-7:55 na korytarzu na parterze w segmencie B.

• Nasza młodzież pokazała klasę podczas Finału Grupy Zachodniej w Biegach Przełajowych. Aż 11 uczniów zdobyło awans do finału wojewódzkiego, z Igiorem Kamińskim (7b) na czele, który z dumą stanął na najwyższym stopniu podium! Serdecznie gratulacje wszystkim uczestnikom! Trzymamy kciuki za równie świetne występy na trasach w Pietraszach. Brawo!