SP NR 1 W ŁOMŻY

 • „Stulecie Niepodległości w Barwach Biało-Czerwonych"

   

  Nasza szkoła bierze udział w konkursie „Stulecie Niepodległości w Barwach Biało-Czerwonych" organizowanym przez Podlaskiego Kuratora Oświaty, Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku i Podlaską Rodzinę Szkół Imienia Bohaterów Walki o Niepodległość Rzeczypospolitej. Konkurs realizowany jest z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja oraz Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

  Prezentacja - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łomży.pptx

  Plik pdf - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łomży.pdf

 • W przyszłość na skrzydłach orła....

  W przyszłość na skrzydłach orła....

  Spotkanie z Panią Senator Anną Marią Anders w SP1 w Łomży

   

         22 maja w murach Szkoły Podstawowej Nr 1 w Łomży miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Na spotkanie z uczennicą Agnieszką Skrodzką przybyła Pani Senator Anna Maria Anders - Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. dialogu międzynarodowego; znana wszystkim Polakom - córka generała Władysława Andersa. Powodem tej wyjątkowej wizyty była chęć uhonorowania sukcesu uczennicy klasy 4a, która została finalistką Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,Orzeł biały – nasza duma”. Jego celem było popularyzowanie wiedzy i świadomości o godle jako najważniejszym z symboli Państwa Polskiego oraz rozwijanie pasji historycznych i  artystycznych. Organizatorzy konkursu to Kancelaria Senatu, Senatorowie Rzeczpospolitej Polskiej oraz Kuratoria Oświaty.

  W przyszłość na skrzydłach orła.... - Obrazek 1   W przyszłość na skrzydłach orła.... - Obrazek 2   W przyszłość na skrzydłach orła.... - Obrazek 3

          Znamienitego gościa powitała dyrektor Krystyna Kamińska, która wspomniała o tym, że rok 2018 jest niezwykle ważny dla Polski i Polaków. W tym właśnie roku przypada stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę, a dla łomżan jest to rok, w którym świętujemy 600 lecie nadania praw miejskich. Obecność Pani Minister z pewnością podkreśla rangę tych wydarzeń. Pani dyrektor zaznaczyła, że cała społeczność SP 1 jest zaszczycona wizytą Pani Minister w szkole i wspólnie cieszy się z sukcesu Agnieszki. Na spotkanie z Panią Senator przybyła także pani wiceprezydent Łomży Agnieszka Muzyk.

  W przyszłość na skrzydłach orła.... - Obrazek 4     W przyszłość na skrzydłach orła.... - Obrazek 5

             Spotkanie uświetnił montaż słowno-muzyczny w wykonaniu  uczniów SP 1. Po występie przyszedł czas na rozmowę z Gościem. Pani Anna Maria Anders podkreślała, jak ważne jest wychowanie w duchu patriotyzmu, poznawanie historii i odnajdywanie korzeni,  wspomniała również o  atmosferze domu rodzinnego. Pani Senator jest ambasadorem pamięci o Ojcu, który jest niezwykle ważną postacią w naszej wojennej i powojennej historii. Nie kryjąc wzruszenia,  wręczyła Agnieszce Skrodzkiej pamiątkowy dyplom, niezwykle ciepło wypowiadając się o jej pracy plastycznej. Pani Senator pogratulowała także mamie uczennicy, która była obecna na uroczystości. Wyrazy uznania otrzymała również przygotowująca Agnieszkę do konkursu pani Katarzyna Klewicka. Wszyscy zebrani mieli okazję zrobić pamiątkowe zdjęcia na tle przepięknego orła białego wykonanego przez uczennicę kl. IVa i czerwonych maków stanowiących scenografię. 

  W przyszłość na skrzydłach orła.... - Obrazek 6

         Dzisiejsza uroczystość to niezapomniany moment, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników spotkania z Panią Anną Marią Anders. A szczególnie w pamięci uzdolnionej Agnieszki, przed którą  pewnością rysuje się interesująca artystyczna przyszłość.

 • XIV Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Siódemeczka"

  W dniu 22.05.2018r. odbył się XIV Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Siódemeczka" dla klas VI i VII zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 7 w Łomży.

  Nasi uczniowie walczyli bardzo dzielnie i zajeli w nim III miejsce!!!

  XIV Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Siódemeczka" - Obrazek 1   XIV Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Siódemeczka" - Obrazek 2   XIV Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Siódemeczka" - Obrazek 3

  GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

 • List Minister Edukacji Narodowej do rodziców i opiekunów uczniów klas VII SP i II gimnazjum

  Szanowni Państwo,

  wprowadzanie kolejnych etapów reformy edukacji wiąże się z naturalnymi pytaniami oraz wątpliwościami. Jedną z takich kwestii jest organizacja naboru na rok szkolny 2019/2020 do szkół ponadpodstawowych i klas szkół ponadgimnazjalnych. Wówczas o przyjęcie będą ubiegali się pierwsi absolwenci 8-letniej szkoły podstawowej oraz ostatniej klasy gimnazjum. Postępowania rekrutacyjne dla tych dwóch grup uczniów zostaną przeprowadzone oddzielnie, według odrębnych kryteriów rekrutacyjnych.

  Więcej informacji - List Minister Edukacji Narodowej do rodziców i opiekunów uczniów.pdf

 • Czytamy "Świat Darii"

  Czytamy "Świat Darii" - Obrazek 1   Czytamy "Świat Darii" - Obrazek 2   Czytamy "Świat Darii" - Obrazek 3   Czytamy "Świat Darii" - Obrazek 4

  Dwa oddziały przedszkolne 0B i 0C z naszej szkoły wzięły udział w spotkaniu z pisarzem, Andrzejem Rytelewskim, który czytał fragmenty swojej książki dla dzieci "Świat Darii". Dzieci poznały postać i dowiedziały się o historii Darii, zadawały pytania odnośnie pracy pisarza, mają pamiątkowe zdjęcia ze spotkania oraz książki z autografem.

 • Akcja charytatywna „Pola Nadziei” - Obrazek 1      heart   heart   heart   heart      Akcja charytatywna „Pola Nadziei” - Obrazek 2

          12 maja br. w Galerii Veneda po raz kolejny odbyła się akcja charytatywna „Pola Nadziei”, która organizowana jest przez Fundację „Pomóż Im” i ma na celu pomoc dzieciom z hospicjum dla najmłodszych.

          Nie mogło w tej akcji zabraknąć uczniów naszej szkoły, znanych z wrażliwości i chęci niesienia pomocy innym.

        Przygotowany program artystyczny pt. „Jedynkowy Talent Show” przyciągnął do galerii widzów, którzy hojnie wrzucali datki do puszek naszych wolontariuszek.

         Bardzo się cieszymy z możliwości udziału, a naszym uczniom dziękujemy za zaangażowanie i wspaniałą postawę.

  Akcja charytatywna „Pola Nadziei” - Obrazek 3      Akcja charytatywna „Pola Nadziei” - Obrazek 4     Akcja charytatywna „Pola Nadziei” - Obrazek 5

  ZOBACZ WIĘCEJ - Akcja charytatywna „Pola Nadziei”

   

 • Wyniki - Kangur Matematyczny

           Dnia 15 marca 2018 roku odbyła się kolejna edycja międzynarodowego konkursu Kangur Matematyczny. W naszej szkole w konkursie wzięło udział 58 uczniów z klas II-VII oraz z klas II i III gimnazjalnych. Zaszczytny tytuł laureata zdobył Marcin Białczak z klasy IV A. Ośmiu uczniów zdobyło wyróżnienia:

  Paltoo Stella – kl. III B

  Zaniewska Wiktoria – kl. III A

  Myśliwiec Franciszek – kl. III B

  Łapińska Agnieszka – kl. V A

  Wądołkowski Kacper – kl. VI A

  Mroczkowska Eliza – kl. VI A

  Antoniak Maciej – kl. VII A

  Kamiński Mariusz – kl. III E - gimnazjum

       Laureatowi i wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów matematycznych. Pozostałych uczniów zachęcamy do udziału w następnych edycjach konkursu.

                                                             Szkolny koordynator konkursu Hanna Gałecka

 • Rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli/oddziałów przedszkolych, rok szkolny 2018/2019

  Uwaga Rodzice!

  Rekrutacja uzupełniająca na rok szkolny 2018/2019


         Po przeprowadzonej rekrutacji podstawowej do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych  w Łomży, informujemy że wolne miejsca występują w:

        Do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych dysponujących wolnymi miejscami można składać wnioski o przyjęcie w rekrutacji uzupełniającej w dniach od 14 do 24 maja 2018 r.

        Wniosek należy wypełnić elektronicznie na stronie https://nabor.pcss.pl/lomza/przedszkole/, wydrukować, podpisać i wraz z kompletem wymaganych dokumentów złożyć do przedszkola/oddziału przedszkolnego wybranego na pierwszym miejscu na liście preferencji.

     Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu uzupełniającym zostaną opublikowane 30 maja 2018 r. do godz. 15.00.
       Wszystkich Rodziców zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą przedszkoli, poradnikiem, w którym znajdują się zasady, kryteria i terminy naboru oraz z innymi materiałami zamieszczonymi w zakładce Dokumenty.

 • SPORTOWE EMOCJE MŁKS – „PIAST" Białystok

         W dniu 9 maja chłopcy z klasy VII C, mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności sportowe podczas meczu ligowego, na który, dzięki przychylności pani dyrektor, zaprosili koleżanki i kolegów z równoległych klas (VII A, B).

       Nasi uczniowie, a tym samym zawodnicy Młodzieżowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego podejmowali na swoim boisku drużynę  „Piasta” Białystok.

         O godzinie 13.00 na Orliku przy ul. Zjazd wybrzmiał pierwszy gwizdek.

        Emocji nie brakowało, padło kilka bramek. Pomimo tego, że mecz nie układał się po naszej myśli, chłopcy nie poddali się do samego końca, pokazali sportowy charakter, zacięcie i wolę walki  Niekorzystny dla nas wynik nie zraził również kibiców. Zawodnicy mogli liczyć na duży doping z ich strony.

  SPORTOWE EMOCJE MŁKS – „PIAST" Białystok - Obrazek 1    SPORTOWE EMOCJE MŁKS – „PIAST" Białystok - Obrazek 2    SPORTOWE EMOCJE MŁKS – „PIAST" Białystok - Obrazek 3

  SPORTOWE EMOCJE MŁKS – „PIAST" Białystok - Obrazek 4

        Trzymamy kciuki za następne mecze.

   

  Uczniowie klasy VII C w składzie:

  1. Brakoniecki Łukasz
  2. Chojnowski Jakub
  3. Frąckiewicz Bartosz
  4. Gietek Aleksander
  5. Jadacki Przemysław
  6. Konopka Kacper
  7. Korotkiewicz Wiktor
  8. Piasecki Jakub
  9. Skrodzki Kacper
  10. Wierzbicki Dominik

   

 • “Makulatura to nie śmieć – na tle nieba”

         Nasze uczennice wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “Makulatura to nie śmieć – na tle nieba”. Na konkurs wpłynęło 731 prac z placówek oświatowych z całej Polski. Komisja konkursowa oceniając prace kierowała się estetyką wykonania, samodzielnością, pomysłowością w wykorzystaniu materiałów, kreatywnością i niestandardowym podejściem do tematu. Po obejrzeniu wszystkich prac postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia następującym autorom:

  Kategoria klasa VII – Gimnazjum:

  NAGRODA: Natalia Kisiel, 14 lat.

  ZAKWALIFIKOWANE NA WYSTAWĘ: Agata Domurat, 9 lat oraz Lidia Fiedorowicz, 7 lat.

       W dniu 11 maja 2018 r. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu w MDK DŚT w Łomży, gdzie nasze uczennice Natalia Kisiel IIC-g, Agata Domurat IIIA i Lidia Fiedorowicz IA brały udział w warsztatach kolagrafii prowadzonych przez Katarzynę Swoińską.

  “Makulatura to nie śmieć – na tle nieba” - Obrazek 1     “Makulatura to nie śmieć – na tle nieba” - Obrazek 2      “Makulatura to nie śmieć – na tle nieba” - Obrazek 3

  “Makulatura to nie śmieć – na tle nieba” - Obrazek 4      “Makulatura to nie śmieć – na tle nieba” - Obrazek 5

  “Makulatura to nie śmieć – na tle nieba” - Obrazek 6      “Makulatura to nie śmieć – na tle nieba” - Obrazek 7

  GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!! “Makulatura to nie śmieć – na tle nieba” - Obrazek 8

 • Sukcesy uczniów klas I w ogólnopolskim konkursie wiedzy Zuch

  Sukcesy uczniów klas I w ogólnopolskim konkursie wiedzy Zuch - Obrazek 1   Sukcesy uczniów klas I w ogólnopolskim konkursie wiedzy Zuch - Obrazek 2   Sukcesy uczniów klas I w ogólnopolskim konkursie wiedzy Zuch - Obrazek 3
  

          Anna Faryna i Olaf Pawłowski z klasy I D zdobyli pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie wiedzy Zuch. Za zwycięstwo otrzymali grawerowane dyplomy oraz nagrody książkowe. Julia Urbanowska z klasy I D zdobyła drugie miejsce a Dominik Karwowski z klasy I C piąte. Otrzymali oni dyplom laureata oraz nagrodę książkową. Dyplomy laureatów otrzymało jeszcze 11 uczniów z klas pierwszych. Zajęli oni od szóstego do dwunastego miejsca w Polsce. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników i życzymy kolejnych sukcesów.

  Sukcesy uczniów klas I w ogólnopolskim konkursie wiedzy Zuch - Obrazek 4

 • Tegoroczny happening z okazji Dnia Ziemi odbył się pod hasłem „Jak rozweselić Ziemię?”.

  Już wczesnym rankiem przed wejściem do szkoły pojawiły się skrzynki z kolorowymi kwiatami, które przygotowali uczniowie klas 0-III i od razu zrobiło się weselej.

  DZIEŃ ZIEMI - „Jak rozweselić Ziemię?” - Obrazek 1

  Wielką niespodzianką był występ nauczycieli, którzy przygotowali „ekologiczne” przedstawienie. Uczniowie byli zaskoczeni tą niespodziewaną zamianą ról, a jednocześnie zachwyceni i rozbawieni. Gromkim brawom nie było końca.

  DZIEŃ ZIEMI - „Jak rozweselić Ziemię?” - Obrazek 2      DZIEŃ ZIEMI - „Jak rozweselić Ziemię?” - Obrazek 3    DZIEŃ ZIEMI - „Jak rozweselić Ziemię?” - Obrazek 4

  Po spektaklu przyszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszy plakat z propozycjami „Jak rozweselić Ziemię?”. I miejsce zdobyła klasa I c, II miejsce przypadło klasie III a, natomiast III miejsce zdobyła klasa III b. Serdecznie gratulujemy 😊

  DZIEŃ ZIEMI - „Jak rozweselić Ziemię?” - Obrazek 5     DZIEŃ ZIEMI - „Jak rozweselić Ziemię?” - Obrazek 6

  Ostatnim punktem happeningu było przypieczętowanie naszej postawy proekologicznej. Uczniowie, ubrani na zielono utworzyli na dziedzińcu szkoły napis „MY heart EKO” i wypuścili w niebo tysiące tęczowych baniek mydlanych. Misja wykonana!

  DZIEŃ ZIEMI - „Jak rozweselić Ziemię?” - Obrazek 7

   DZIEŃ ZIEMI - „Jak rozweselić Ziemię?”

   

 • Mamy finalistkę!

  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

  „Orzeł Biały-nasza duma” rozstrzygnięty

   

         Agnieszka Skrodzka uczennica klasy IV a Szkoły Podstawowej Nr 1 w Łomży została finalistką  Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Orzeł Biały – nasza duma”.

   

  Mamy finalistkę! - Obrazek 1      Mamy finalistkę! - Obrazek 2      Mamy finalistkę! - Obrazek 3

   

         Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy i świadomości o godle jako najważniejszym z symboli państwa polskiego oraz rozwijanie pasji historycznych i artystycznych.

        Organizatorzy konkursu to Kancelaria Senatu w Warszawie, senatorowie Rzeczypospolitej Polskiej oraz Kuratoria Oświaty.

           7 maja 2018 roku w gmachu Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie Agnieszka miała przyjemność uczestniczyć w uroczystym podsumowaniu konkursu. Jednym z atrakcyjnych punktów programu dla wszystkich nagrodzonych było zwiedzanie budynku Senatu i Zamku Królewskiego w Warszawie. Młoda artystka była zachwycona nagrodami i programem obchodów. Wszyscy uczestnicy majowych uroczystości z pewnością wiedzą, że biało-czerwona flaga, godło z Białym Orłem w koronie i „Mazurek Dąbrowskiego” to symbole polskiej państwowości. To znaki najważniejsze, wyrażające naszą tożsamość, wokół których gromadzi się wspólnota obywateli  Rzeczypospolitej. Kiedy podczas świąt państwowych czy innych doniosłych  wydarzeń w  życiu polskiego społeczeństwa chcemy w szczególny sposób poczuć łączącą nas więź, odwołujemy się właśnie do tych symboli. Są one dla wszystkich Polaków wyjątkowo cenne. Otaczanie  symboli Rzeczypospolitej Polskiej czcią i szacunkiem jest prawem i obowiązkiem każdego z nas.

  Gratulujemy Agnieszce i opiekunowi pani Katarzynie Klewickiej oraz życzymy dalszych sukcesów.

 • 227 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

  30 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja, oraz przypadającemu w dniu 2 maja Świętu Flagi. W trakcie apelu uczniowie przypomnieli okoliczności powstania oraz treść i znaczenie  konstytucji, która była pierwszym tego typu dokumentem w Europie, a drugim na świecie po konstytucji USA z 1787 roku. Druga część apelu poświęcona była historii i symbolice polskiej flagi oraz naszych barw narodowych. Towarzyszą nam one od wielu lat nie tylko z okazji ważnych wydarzeń historycznych, świąt państwowych ale również przy innych okazjach , takich jak chociażby zawody sportowe, czy mecze naszej piłkarskiej reprezentacji. Uczestnicy apelu przypomnieli na koniec swego występu , iż fladze, która jest symbolem państwa i narodu polskiego należy się zawsze szczególny szacunek.

  227 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja - Obrazek 1   227 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja - Obrazek 2   227 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja - Obrazek 3

  W apelu udział wzięli uczniowie klasy 4C (opiekun p. Maciej Grabowski) oraz  Marysia Czochańska (klasa 4A), Otylia Czochańska (klasa 7A) i Oliwia Malinowska (klasa 3 C gimnazjum), które do muzyczno-wokalnego występu przygotowała p. Małgorzata Czochańska.

  227 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja - Obrazek 4   227 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja - Obrazek 5   227 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja - Obrazek 6

   

 • 227 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

  Młodsi uczniowie naszej szkoły uczcili rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja organizując miedzy innymi uroczysty apel. Klasa I D pod czujnym okiem wychowawczyni Izabeli Targońskiej przygotowała przedstawienie, które przybliżyło dzieciom informacje z historii naszego kraju. Było patriotycznie, wzruszająco i w otoczeniu barw narodowych.

  227 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja - Obrazek 1     227 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja - Obrazek 2    227 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja - Obrazek 3

   

 • Wyróżnienie w konkursie fotograficznym

  Igor Sekściński z klasy IVa został wyróżniony w międzyszkolnym konkursie fotograficznym

  "Zimowe uroki Łomży i okolic".

  Wyróżnienie w konkursie fotograficznym - Obrazek 1     Wyróżnienie w konkursie fotograficznym - Obrazek 2    Wyróżnienie w konkursie fotograficznym - Obrazek 3

  W dniu 30.04.2018 podczas szkolnej uroczystości z okazji świąt majowych w SP4 otrzymał dyplom i nagrodę.

  Wyróżnienie w konkursie fotograficznym - Obrazek 4              Wyróżnienie w konkursie fotograficznym - Obrazek 5        Wyróżnienie w konkursie fotograficznym - Obrazek 6            Wyróżnienie w konkursie fotograficznym - Obrazek 7

  Gratulacje!!!

 • “Od miasta do miasta – poetyckie wędrówki po Polsce”

  W dniu 27 kwietnia 2018 r. Gabriela Chojnowska z kl. IVc zdobyła wyróżnienie w konkursie recytatorskim “Od miasta do miasta – poetyckie wędrówki po Polsce” organizowanym w ramach Dni Literatury Dziecięcej 2018.

  “Od miasta do miasta – poetyckie wędrówki po Polsce” - Obrazek 1

  yes Gratulujemy! yes

 • 27 kwietnia uczniowie klas IIa i IIIa złożyli wizytę w Teatrze Lalki i Aktora. 
  Wspólnie z dziećmi z klas pierwszych i IIIb obejrzeli przedstawienie pt.: "Pinokio". 
  Po spektaklu uczniowie zwiedzili teatr oraz poznali różne rodzaje lalek. 
  Na zakończenie z wieży widokowej podziwiali panoramę Łomży. 

   

  Z wizytą w Teatrze Lalki i Aktora - Obrazek 1

  Z wizytą w Teatrze Lalki i Aktora - Obrazek 2   Z wizytą w Teatrze Lalki i Aktora - Obrazek 3   Z wizytą w Teatrze Lalki i Aktora - Obrazek 4

  Z wizytą w Teatrze Lalki i Aktora - Obrazek 5

  GALERIA Z wizytą w Teatrze Lalki i Aktora

 • V Powiatowy Konkurs Fotograficzny

  V Powiatowy Konkurs Fotograficzny - Obrazek 1     V Powiatowy Konkurs Fotograficzny - Obrazek 2     V Powiatowy Konkurs Fotograficzny - Obrazek 3     V Powiatowy Konkurs Fotograficzny - Obrazek 4     V Powiatowy Konkurs Fotograficzny - Obrazek 5     V Powiatowy Konkurs Fotograficzny - Obrazek 6

  II miejsce i wyróżnienie w V Powiatowym Konkursie Fotograficznym

  "Miejsca pamięci, walki i męczeństwa narodu polskiego - bohaterowie naszej ziemi"

  V Powiatowy Konkurs Fotograficzny - Obrazek 7      V Powiatowy Konkurs Fotograficzny - Obrazek 8     V Powiatowy Konkurs Fotograficzny - Obrazek 9     V Powiatowy Konkurs Fotograficzny - Obrazek 10

  Nagrodzonymi osobami są: Aleksandra Szymańska kl. IIc (II miejsce w kategorii gimnazjum) oraz Joanna Szczecińska kl. IVb (wyróżnienie w kategorii klas IV-VII). Uroczysta gala odbyła się 27.04.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Łomży, w ósmą rocznicę posadzenia Dębów Pamięci. Podczas uroczystości obecni byli, m.in. wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński, parlamentarzyści, władze miasta i wielu innych dostojnych gości.

  V Powiatowy Konkurs Fotograficzny - Obrazek 11      V Powiatowy Konkurs Fotograficzny - Obrazek 12

  Gratulujemy dziewczynkom wrażliwości artystycznej, wiedzy historycznej oraz zaangażowania.

  Życzymy dalszych sukcesów!

   

 • Konkurs wokalny BIG BIT

  Konkurs wokalny BIG BIT - Obrazek 1    Konkurs wokalny BIG BIT - Obrazek 2    Konkurs wokalny BIG BIT - Obrazek 3

  27 kwietnia 2018 roku odbył się w MDKDŚT konkurs wokalny BIG BIT. Uczniowie klasy 4a wypadli śpiewająco. Mateusz Konik zajął III miejsce a Marysia Czochańska wyróżnienie.

  Konkurs wokalny BIG BIT - Obrazek 4      Konkurs wokalny BIG BIT - Obrazek 5      Konkurs wokalny BIG BIT - Obrazek 6

  Utalentowanym wokalistom gratulujemy.

  Konkurs wokalny BIG BIT - Obrazek 7    Konkurs wokalny BIG BIT - Obrazek 8    Konkurs wokalny BIG BIT - Obrazek 9

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łomży
  ul. Reymonta 9, 18-400 Łomża
 • 086 218 44 39

Galeria zdjęć