Osiągnięcia artystyczne

ROK SZKOLNY 2018/2019

RECYTATORSKIE

Finał XXXIV Łomżyńskiego Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Współczesnej

I miejsce - Emilia Lutostańska z kl. 3b - gimnazjum, w której ręce trafiła Nagroda Poseł Bernardety Krynickiej.

Eliminacje XXXIV Łomżyńskiego Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Współczesnej

- I miejsce - Emilia Lutostańska (kl. 3b gimnazjum) i Kamila Alachamowicz (kl. 8b)

- II miejsce – Patrycja Fabiszewska – kl. 3g, Daria Okurowska – kl. 3c (gimnazjum)

- III miejsce – Jadwiga Konikiewicz – kl. 3a gimnazjum

MUZYCZNE

Gwiazdkowe Nutki 2018

"Gwiazdkowe Nutki 2018" - Obrazek 5   "Gwiazdkowe Nutki 2018" - Obrazek 6   "Gwiazdkowe Nutki 2018" - Obrazek 7

Kalina Marek z oddziału przedszkolnego 0b wzięła udział w VIII Festiwalu Piosenki świątecznej "", który zorganizował Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży wspólnie z Fundacją Sztuk i Dialogu. Konkurs przeznaczony był dla dzieci i młodzieży z terenu powiatu łomżyńskiego oraz miasta Łomża. Nasza Kalina "wyśpiewała" II miejsce w kategorii przedszkolaków.

XVI edycji GIEŁDY PIOSENKI

III miejsce - Wiktoria Mańko z kl. Vb

Konkurs Diecezjalny dla Szkolnych Kół Caritas

„Śpiewaj Paradiso na urodziny św. Filipa Neri”.

Dwunastoosobowa grupa dziewcząt naszej szkoły wyśpiewała I miejsce. Oto reprezentantki w kategorii gimnazjum - zespół: Karolina Ostrowska, Michalina Mocarska, Julia Truszkowska, Alicja Gutowska, Paulina Brzezińska, Oliwia Klebaniak, Wiktoria Rogalska, Karolina Skweres, Julia Karwowska z klasy III a gimnazjum; w występie solo udział wzięła uczennica klasy VI a Magda Jemielita, a w kategorii zespół z klas IV - VI Hanna Horoszewska i Agnieszka Skrodzka z klasy Va.

Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy.

VI KONKURS PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

W dn. 08.11.2018 r. dwie uczennice Naszej Szkoły - Wiktoria Mańko z kl. V B oraz Julia Nitkiewicz z kl. IV C, wzięły udział‚ w VI Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej organizowanym przez Szkołę Podstawowa w Drozdowie. Konkurs ten odbył‚ się pod Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości.

Wiktoria zajęła III miejsce w kategorii uczniów klas 4 - 8.