Strona główna
Pożegnaliśmy rok szkolny 2025/2026
Zakończenie roku szkolnego to wyjątkowy czas podsumowań, gratulacji oraz radosnego oczekiwania na wakacyjny odpoczynek. W naszej szkole odbyły się uroczyste spotkania podsumowujące rok szkolny 2025/2026. W uroczystościach uczestniczyli pan Bartosz Loryś – Inspektor Straży Ochrony Kolei oraz pani Urszula Wądołkowska – przewodnicząca Rady Rodziców.
Absolwenci 2026
W naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas ósmych – wzruszające zwieńczenie ważnego etapu ich edukacji. Wydarzenie swoją obecnością uświetnili: pani Bogumiła Olbryś i pani Alicja Łepkowska-Gołaś – posłanki na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, pan Marek Kisiel – radny miasta Łomża oraz pani Urszula Wądołkowska – przewodnicząca Rady Rodziców.
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026
godz. 12.45 - uczniowie klas VIII spotykają się z wychowawcą w sali, a następnie pod opieką przechodzą do sali gimnastycznej nr 1, gdzie odbędzie się uroczystość zakończenia roku szkolnego.
godz. 13.00 - uroczystość zakończenia r. szk. 2025/2026
KLASY IV – VII
godz. 8.15 - uczniowie klas IV - VII spotykają się z wychowawcą w swoich salach, a następnie pod ich opieką przechodzą na uroczystość zakończenia roku (sala gimnastyczna nr 1 lub plac przed szkołą w zależności od pogody).
Happening Zdrowia – „Z Jedynką po zdrowie”
W naszej szkole odbył się Happening Zdrowia pod hasłem „Z Jedynką po zdrowie”, którego celem było promowanie zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej oraz kształtowanie dobrych nawyków zdrowotnych.
Uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w apelu poświęconym zdrowemu stylowi życia oraz higienie cyfrowej, przygotowanym przez klasę 7a. Była to cenna lekcja pokazująca, jak ważne są świadome wybory sprzyjające zdrowiu oraz odpowiedzialne korzystanie z nowych technologii.
Lato czeka!
W naszej świetlicy odbyło się radosne przedstawienie zatytułowane „Lato czeka!”, które oficjalnie wprowadziło nas w wakacyjny nastrój.
Wychowankowie świetlicy zaprezentowali swoje talenty aktorskie, wokalne i recytatorskie. W programie znalazły się wiersze o tematyce letniej i podróżniczej, wspólne śpiewanie kultowych, słonecznych piosenek oraz scenki przypominające o zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą i w górach.
Bezpieczne wakacje nad wodą
17 czerwca uczniowie klas czwartych uczestniczyli w wyjątkowym spotkaniu z ratownikami wodnymi.
Podczas zajęć nasi goście opowiedzieli o zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą oraz przypomnieli, jak ważna jest rozwaga podczas letnich zabaw i kąpieli. Uczniowie dowiedzieli się, jak unikać niebezpiecznych sytuacji oraz jak właściwie reagować w razie zagrożenia.
ZEGAR
- Piątek26.06.2026
Galeria zdjęć
- brak danych
